Oferta specjalna dla nauczycieli i wykładowców

Ze względu na duże zainteresowanie ofertami specjalnymi dla grup zawodowych autoryzowany dealer Nissan Autoniss wraz z Nissan Polska postanowili kontynuować ofertę specjalną dla nauczycieli i wykładowców. Zyskaj nawet do 18 000 zł rabatu i interesującą ofertę finansowania zakupu.

Zawód nauczyciela jest wciąż doceniany i nagradzany przez Nissana. Wszyscy przedstawiciele tej grupy zawodowej mogą już skorzystać z oferty specjalnej przygotowanej na modele z rocznika 2018.

Z pewnością to dobry moment na zakup obsypanego wieloma nagrodami Nissana Qashqai J11B . Upusty w przypadku tego najpopularniejszego na europejskim rynku crossovera, wynoszą w ww. ofercie specjalnej nawet do 18 000 zł. Można przy tym dodatkowo wybrać jedną z ofert finansowych: kredyt promocyjny 50/50% lub 3x33% czy kredyt z ratą miesięczną z niskim oprocentowaniem już od 0% i pakietem ubezpieczeniowym za 3,1% wartości kupowanego auta. W ofercie są dostępne również wersje z silnikiem benzynowym 1.6 DIG-T 163KM oraz silnikiem Diesla o mocy 115KM i 130KM.


Oferta specjalna dla nauczycieli i wykładowców obejmuje również największego crossovera Nissana. Nissan X-Trail  to prawdziwie japońska jakość o stylowej i nowoczesnej linii nadwozia z prześwitem 210 mm. Innowacyjne rozwiązania techniczne, obszerne wnętrze, wysoka jakość użytych materiałów i wykończenia stawiają nowego Nissana w gronie liderów tego segmentu. Rabaty w przypadku tego modelu wynoszą do 14 250 zł Można przy tym dodatkowo wybrać jedną z ofert finansowych: kredyt promocyjny 50/50% lub 3x33% czy kredyt z ratą miesięczną z niskim oprocentowaniem już od 0% i pakietem ubezpieczeniowym za 3,1% wartości kupowanego auta.


Podobne atrakcje czekają przy zakupie Nissana Juke, najmniejszego, ale wywołującego najwięcej emocji swoją niepowtarzalną stylistyką, crossovera. Rabaty w przypadku tego modelu wynoszą nawet do 10 000 zł i oferta ta również jest łączona z nisko oprocentowanymi ofertami finansowymi.
@NissanPolska